Ayşe Üstünel

Kullanmaya başladığımda cildimin adeta nefes aldığını hissettim. Cildim inanılmaz hafifledi. Kesinlikle öneririm

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

GARLEX SAÇ VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
Üretim ve imalatı tarafımızca yapılan kozmetik ürünlerimizi etkin formüllerle geliştirerek daha fazla bireyin memnuniyeti için sürekli çalışmaktayız.

GARLEX YOSUN KİL MASKESİ : Cilt güzelliği ve sağlı için etkin maddeler ve özenle seçilmiş kil türevleriyle garlex yosun kil maskesi ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

garlex yosun kil maskesi 262x300 A) ÜRÜNLERİMİZ

Garlex Yosun Kil Maskesi

GARLEX SARIMSAK ŞAMPUANI : Saç dökülmesi, saçın hızlı uzaması, kepeklenme, saçın kalınlık ve hacim kaybetmesi alanında etkili garlex sarımsak şampuanı ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

garlex sarimsak sampuani 300x300 A) ÜRÜNLERİMİZ

Garlex Sarımsak Şampuanı

GARLEX SAÇ BAKIM SERUMU : Saç dökülmesi, saçın hızlı uzaması, kepeklenme, saçın kalınlık ve hacim kaybetmesi alanında etkili olan ve başarısı klinik deneylerle ispatlanmış etken maddeler içeren garlex saç bakım serumu ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

garlex sac bakim serumu A) ÜRÜNLERİMİZ

Garlex Saç Bakım Serumu

GARLEX SARIMSAK ŞAMPUANI 120ML (YOĞUN BAKIM HIZLI BAŞLANGIÇ) : Dökülen, uzamayan, hacimsiz, zayıf saçlar için hızlı ve yoğun bakım sağlar.

yogun bakim sarimsak sampuani A) ÜRÜNLERİMİZ

GARLEX YAĞLI VE KEPEKLİ SAÇLAR İÇİN SARIMSAK ŞAMPUANI 120ML  : Dökülme, uzama hızı, kepek, hacim gibi konularda sorun yaşayan ve ayrıca yağlı saç tipine sahip bireyler için idealdir.

yagli kepekli saclar icin sampuan A) ÜRÜNLERİMİZ

GARLEX TERMAL ŞAMPUANI 120ML (YOĞUN NEM YOĞUN TAMİRAT) : Dökülme, hacim, kırılma, nem, saçta uzamama gibi konular da sorun yaşayanlar için ideal bir şampuandır.

yogun nem tamir termal sampuan A) ÜRÜNLERİMİZ

Detaylı bilgi için www.garlex.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | Gizlilik | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2011 - Kil Yosun Maskesi - Tüm Hakları Saklıdır. Site Haritası