Ayşe Üstünel

Kullanmaya başladığımda cildimin adeta nefes aldığını hissettim. Cildim inanılmaz hafifledi. Kesinlikle öneririm

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SİVİLCE İZLERİ İÇİN DOĞAL MASKELER

Sivilce, hem fizyolojik hem psikolojik sağlığımızı etkileyen bir cilt problemidir. Birçok farklı sebepten meydana gelebilir. Tedavisi mümkündür. Gerek doğal yollardan gerekse hekim kontrolünde sivilcenin önüne geçilebilir.

sivilce izleri icin dogal maskeler 262x300 SİVİLCE İZLERİ İÇİN DOĞAL MASKELERSivilcenin oluştuğu dönemden sonra, çeşitli ihmaller zincirinden doğan sivilce lekeleri, yüzümüzde kalıcı olabileceği gibi, hoşumuza gitmeyen de bir görüntü sergilerler. Bunların bazısı İrsi olarak gözlenen sivilcelerin bıraktığı izlerdir. Bazıları ise, yüzümüzdeki kılcal damarlara zarar verecek uygulamalarla, sivilceyle bilinçsiz bir şekilde mücadele edildiğinde ortaya çıkmaktadır. Sivilce izleri için doğal maske, çeşitli bakım sütleri, kil maskeleri mevcuttur. Tüm bunların yeterli olmadığı zamanlarda, iğneleme ve lazer tedavisiyle lekelerde kurtulmak mümkündür. Ancak lazer tedavisi, cildi kurutucu etkiyle tedavi edeceğinden kış aylarında uygulanmak durumundadır. Elbette bu uygulamalar, sivilce lekeleri ve çukurları ileri seviyede ise tercih edilmeli ve bir hekim gözetiminde uygulanmalıdır. Sivilce lekeleri İçin doğal maskeler, deri altındaki hücre yenilenme hızını artırıcı özelliğe sahip olmalıdır. C vitamini yönünden zengin olmalı ve besleyici içeriğe sahip olması, sivilce lekelerini gidermek için gerekli bakımı hızlandıracaktır.

Sivilce izleri için doğal maskeler yapımında C ve A Vitamini kullanılır. Ancak bu vitaminlerin ciltte uzun süre tutunması mümkün olmadığından, bu vitaminleri içeren besilerle de tedavimize yardımcı olmamız, yararımıza olacaktır. C Vitamini için başta portakal olmak üzere, greyfurt, kivi, çilek ve limon gibi meyveleri bolca tüketmeliyiz. A vitamini için, patates, yeşil zeytin, badem gibi gıdaları tüketmemiz tedavimize yardımcı olacaktır.

Sivilce İzleri için Kullanılan Doğal Maskelerden en yaygın olanı, maden suyu, limon suyu ve elma sirkesiyle hazırlanan bakım kürüdür. Günde 2 kez bir pamuk yardımıyla yüze uygulanması gerekir.

Garlex yosun kil maskesi sivilce izleri için maske etkisini, hücre yenileme hızını artırıcı özelliğiyle kanıtlar. İçerdiği Bentonit ve Kaolin kil ile, cildimizdeki tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlayarak, gözeneklerin nefes alan bir yapıya geçmesini sağlar. Garlex yosun kil maskesi içeriğini 4 atken madde ile zenginleştirmiştir. Tatlı su yosunu İle cilde ihtiyaç duyacağı, Protein, mineral ve Vitamin desteğini yapar. Nefes alan ve beslenen bir cilt, birçok cilt problemine engel olacaktır. Garlex yosun kil maskesi, ileri derecedeki sivilce lekeleri için, devam etmekte olan tedavinizde, tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir. Kokusuzdur. Besleyici, onarıcı ve önleyici etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır. İlk kullanımdan itibaren değişimi fark etmeniz için içeriği özel olarak formüle edilmiştir. Büzücü etkisiyle cildi gerginleştirir. Cildin esneme oranını dengende tutarak size pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ürünlerimiz başta İngiltere olmak üzere Almanya, Hollanda, Belçika gibi ülkelerde beğeni ile kabul görmüştür. Güvenle kullanabilir ve sevdiklerinize önerebilirsiniz.

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | Gizlilik | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2011 - Kil Yosun Maskesi - Tüm Hakları Saklıdır. Site Haritası