Ayşe Üstünel

Kullanmaya başladığımda cildimin adeta nefes aldığını hissettim. Cildim inanılmaz hafifledi. Kesinlikle öneririm

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 SİVİLCE İZLERİ İÇİN MASKE

Garlex ailesi olarak isteyenlere doğrudan kullanabilecekleri yosun kil maskesi ürünümüz öneriyoruz, isteyenlerede kendileri evde hazırlayabileceği pratik yöntemler ve formüller.

sivilce izleri icin maske 262x300 SİVİLCE İZLERİ İÇİN MASKE Sivilceler geçtikten sonra bazen kırmızı renkte izleri kalır, işte bu kalan izlere çözüm olan bazı sivilce izleri için maske tarifleri verilmiştir. Örneğin bunlardan biri olan; menekşe çiçeğini sıcak suya koyup çay demler gibi demledikten ve bu suyu süzüp soğuttuktan sonra sivilce izlerinin üzerine pamukla sürüyor ve temizliyoruz. Bu uygulamayı her gün sabah akşam yapıyoruz. Ya da birkaç adet gül yaprağını, birkaç adet maydanozu, 2 adet bıldırcın yumurtasını ve yarım salatalığı bir kaba koyup mikserden geçiriyoruz. Bu hazırlanan karışımı sivilce izlerinin üstüne sürüp, yarım saat bekletip yıkıyoruz. Bu uygulamaya bir ay boyunca devam edip sivilce izlerinin yok olduğuna şahit oluyoruz.

Başka bir sivilce izleri için maske de şöyledir: Bir adet portakal kabuğunu rendeleyip, mikserden geçirdikten sonra üzerine bir paket kabartma tozunu ilave edip karıştırın ve bu oluşan karışımı yüzünüze sürün 30 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayın. 1 HAFTA BOYUNCA BU uygulamayı yapın.

Gece uymadan önce cildi iyice temizledikten sonra yarım limon suyunu yüzünüze sürün ve yatın. Sabah kalktığınızda bir çay kaşığı pak maya ve 1 tane toz haline getirilmiş aspirini karıştırın, ayrıca 1 kaşık ta oksijenli su koyarak maske kıvamına getirin ve yüzünüze sürün. Yarım saat beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.
Bir başka sivilce izleri için maske: Bir kabın içine bir yumurta akını koyun ve bir tatlı kaşığı limon suyunu ilave edip, aynı ölçüde bal ekleyin ve karıştırın.   Daha sonra 2 çorba kaşığı mayayı da koyarak iyice karıştırın. Hazırladığınız maskeyi yüzünüze sürerek yarım saat bekletin ve ılık suyla yıkayın. Bu maskeyi sivilce izleri geçene kadar her gün uygulayın.

Bir diğer maske: Bir cam kabın içinde yarım yemek kaşığı beyaz kil, aynı ölçüde kayısı yağı ve 2 çorba kaşığı elma sirkesini iyice karıştırın ve maske kıvamında olunca sivilce lekelerinin üstüne sürerek üstüne tülbent örtün. Yarım saat bekleyip yüzünüzü ılık suyla durulayın. Haftada en az 2 kez uyguladığınız bu maske ile bu sivilce izlerinden kurtulacaksınız.

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | Gizlilik | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2011 - Kil Yosun Maskesi - Tüm Hakları Saklıdır. Site Haritası