Ayşe Üstünel

Kullanmaya başladığımda cildimin adeta nefes aldığını hissettim. Cildim inanılmaz hafifledi. Kesinlikle öneririm

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Tüm Yorumlar

Ayşe Üstünel

Kullanmaya başladığımda cildimin adeta nefes aldığını hissettim. Cildim inanılmaz hafifledi. Kesinlikle öneririm

Ümmü Gül Geçer

Akne ve sivilce problemi yaşadığım için her ay cilt bakımı yaptırmaya gidiyordum. Bu işlem için ödediğim bedeli hesaplayınca araştırma yaptım ve garlex maskeyi denemeye karar verdim. Cildim ilk kürde büyük oranda düzeldi. Daha yeni üç arkadaşıma önerdim üçüde 2 hafta sonra sonucu farkettiler. Hatta biri eşim dahi farketti dedi. Emin olmasam buraya yazmazdım. Dualarınızı bekliyorum…Kullandıktan sonra tabii


Tuğba Baydil

Ben 22 yaşımdayım ve 13 yaşımdan bu yana sivilcesiz bir yüz benim için hayaldi. 50 dr a gittim 150 çeşit ürün kullandım istediğim sonuca bir türlü ulaşamadım. Yosun ve kil karışımı dikkatimi çekti. İlk kez kullandığımda farkı hissettim. Sanırım bu sefer doğru ürünü buldum.

 

Hayati Güldaloğlu

Arkadaşlar inanın iğrenç bir cilde sahiptim, fakat şu anda görenler hayran kalıyor bayanlar dahil. Yanlız ben maskeden hariç önce temizlik için yosun sabunu ve gül suyu da ilave olarak kullanıyorum.

 

Feriha Özel

Allahım bu nasıl bir ferahlama müthiş bir nem ipeksi cilt tam aradığım etki. Cildi acayip gerdiriyor ve toparlıyor. Yanlız hafif bir yanma gibi oluyor sonra geçiyor.  Son zamanlarda kullandığım en güzel maskelerden biri.

 

Nuran Tuna

Yosun kil maskesi bence gayet iyi geliyor. Ablamla birlikte kullanıyoruz ve cildimizde bayağı bir değişiklik var tavsiye ederim.

 

Birgül Uzungüz

Merhabalar, ben düzenli olarak üç aydır yosun kil maskesini kullanıyorum.  Yüzümde sivilce lekeleri ve siyah noktacıklar vardı. Garlex maskeyi kullandıktan sonra resmen yüzümün rengi yerine geldi . Sivilce lekelerim soluklaşmaya başladı. Cildinizin hassas olduğunu düşünüyorsanız kullanın derim. Kil maskesi yüzü kurutuyor fakat bu maske hayrete düşerecek şekilde nem veriyor. Bu mesajı yazarken dahi yüzümde maske var inanın ehuehu : ) deneyin yüzünüz aydınlanacak rengi açacak.

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | Gizlilik | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2011 - Kil Yosun Maskesi - Tüm Hakları Saklıdır. Site Haritası